SVADBY

Nastal Váš dlho očakávaný deň? Snom asi každej nevesty je prežiť dokonalú svadbu bez stresu a nervov. Poďte si ju užiť k nám.   Ponúkame Vám príjemné svetlé priestory v našom hoteli, kde sa zmestí približne 70 ľudí, s ktorými prežijete svoj nezabudnuteľný deň.  

HLAVNE BEZ STRESU

Ak nechcete deň pred svadbou stráviť riešením priestorov, nechajte to na nás. Sálu Vám pripravíme podľa Vašich obľúbených farieb, štýlu či akýchkoľvek ďalších predstáv.   Svadobné menu doladíme do bodky. Ak máte svoju špeciálnu predstavu, smelo do toho, pripravíme Vám všetko, čo nesmie počas Vášho veľkého dňa chýbať. Ak nie, predstavíme Vám to naše, slávnostné. Bufetové stoly či polnočná večera sú samozrejmosťou pre to, aby ste vydržali tancovať do skorého rána.   Náš milý personál Vás už bude čakať pred hotelom s prípitkom a nezabudne ani na tradíciu rozbitého taniera.  
red_deer_13.jpg

AŽ DO RÁNA

V priestoroch sa nachádza aj tanečný parket, kde sa môžete zvŕtať aj dávno po svitaní. Svojich hostí môžete ubytovať v našej hotelovej časti, ktorej kapacita ja približne 70 ľudí.  Raňajkami formou bufetových stolov odprevadíte svojich hostí spokojných a predpokladáme, že aj unavených.  Pozývame Vás na kávu ku nám, kde s Vami radi preberieme všetky vaše detaily, o ktorých chcete vedieť viac.  Nečakajte a poďte si užiť svoj nezabudnuteľný deň.  

radi slúžime našim zákazníkom