FIREMNÉ AKCIE

Prišiel čas na teambuilding, špeciálne porady, konferencie či školenia? V našom hoteli ponúkame priestory ako stvorené a tvorenie Vašich stratégií. 
Poskytneme Vám svetlé priestory s kapacitou približne 50 ľudí, ktoré vybavíme všetkým, čo potrebujete.  
Do našej reštaurácie či na terasu sa Vás zmestí približne 80, takže s tým nebude problém v prípade, že ste väčšia firma.  
S aparatúrou si nemusíte robiť starosti. Zapožičiame Vám vybavenie ako dataprojektor, premietacie plátno, flipchart aj potrebné kancelárske potreby.  

NETREBA NA NIČ ZABUDNÚŤ

Nemusíte si lámať hlavu nad tým, čím sa občerstvíte. Na stoloch Vás už bude čakať pitný režim či občerstvenie, vďaka ktorým si udržíte pozornosť a sústredenie. Vami zvolený obed Vám pripravíme v našej reštaurácií, počas ktorého načerpáte ďalšie sily.  
Aké by to bolo nevychutnať si po dobrom obede lahodnú kávu? Aj v tom Vám radi vyhovieme. Tú si môžete užiť na balkóne s výhľadom na krásnu okolitú zeleň, ktorý je priamo v priestoroch. 
red-deer-reštaurácia-22.jpg

VIACDŇOVÝ PLÁN

Hodláte si školenie či porady predĺžiť? Hotelové priestory disponujú kapacitou 50 lôžok, takže u nás môžete stráviť viac dní. Oddychové večery si môžete vychutnať pri otvorenom ohni a chutnej grilovačke na našej záhrade či vyhrievanej terase. Raňajky formou švédskych stolov Vám pomôžu načerpať sily pre ďalší pracovný deň. 
V prípade záujmu večerného programu sa budeme snažiť taktiež vyhovieť vašim požiadavkám.   
Príďte nás navštíviť a my s Vami radi preberieme všetko potrebné- od zasadacieho poriadku až po drobné detaily.  

radi slúžime našim zákazníkom