HOREHRONSKÝ

festival piva & jedla

Pozývame Vás na 3. ROČNÍK HOREHRONSKÉHO FESTIVALU JEDLA & PIVA na hoteli RED DEER v Brezne/Rohoznej, ktorý sa uskutoční v dňoch 25-26.6.2021

Príďte si opäť užiť jedinečnú festivalovú atmosféru, ktorá v poslednej dobe utíchla. Postará sa o ňu bohatý program, v ktorom si na svoje príde snáď každý.

UŽ ČOSKORO

Dní
Hodiny
Minúty
Sekundy

Limitované vstupenky

25.-26.
Jún
2021
HOREHRONKSÝ FESTIVAL PIVA & JEDLA
25.6.2021 - 26.6.2021
HOTEL RED DEER

Brezno

viac ako 15 VÝBEROVÝCH PÍV

Počas týchto dní sme si pre vás pripravili OCHUTNÁVKU viac ako 15 VÝBEROVÝCH PÍV, vrátane medailových špeciálov z pivovarov, ktoré musíte ochutnať! K dobrému pivku vám samozrejme ponúkame aj naše GRILOVANÉ ŠPECIALITY, poctivý DOMÁCI GUĽÁŠ a ďalšie špeciálne gurmánske zážitky.

MAJSELF

Večer si na svoje prídu aj milovníci slovenskej rapovej scény. Piatok zakončíme koncertom známeho slovenského rapera MAJSELFA.

Aktivita pre deti

Sobotňajší program bude však ešte pestrejší. Kým si rodičia budú pochutnávať na našich špecialitách, na svoje si prídu aj detičky a to DIVADELNÝM PREDSTAVENÍM MUŠKA SVETLUŠKA v podaní Štúdia Mladých pri DSJCH Brezno.

XFN predstaví legendárny turnaj YOUNG BLOOD

A potom príde poriadna show! Organizácia XFN predstaví svoj legendárny turnaj YOUNG BLOOD STAND UP LEAGUE na našom festivale priamo pod holým nebom. Tešiť sa môžete na nezabudnuteľné zápasy v BOXE, THAJSKOM BOXE či K1, o ktoré sa postarajú skúsení zápasníci nielen z domácej scény.

kapela DUCHOŇOVCI

Aké by to bolo nezakončiť festival poriadnou veselicou? V sobotu o 21:30 sa o zábavu postará kapela DUCHOŇOVCI, ktorá vás zaručene roztancuje a môžete tak pretancovať zvyšok večera pod hviezdami.

špeciálny hosť

Počas celého festivalu bude našim špeciálnym hosťom aj MMA zápasník SAMUEL "PIRÁT" KRIŠTOFIČ.

RED DEER HOTEL ***

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na vašu návštevu.

aj napriek lockdownu ubytovanie OTVORENÉ v rámci pracovnej cesty.

 

Reštaurácia OTVORENÁ ako rozvoz, okienkový predaj, drive in.

 

Tešíme sa na vás, aj napriek týmto ťažkým časom to spolu zvládneme.

aj napriek lockdownu ubytovanie OTVORENÉ v rámci pracovnej cesty.

 

Reštaurácia OTVORENÁ ako rozvoz, okienkový predaj, drive in.

 

Tešíme sa na vás, aj napriek týmto ťažkým časom to spolu zvládneme.