RODINNÉ OSLAVY

Ak hľadáte ideálne miesto na vaše rodinné jubileá, krstiny, svadbu, či iné oslavy, ponúkame Vám príjemné  a jednoduché riešenie. Náš hotel Vám ponúka priestory, kde si svoju oslavu užijete bez zbytočného stresu či pochybností. Obed / večera: do 80 hostí Kapacita nášho ubytovacieho zariadenia je 50 osôb

PRIPRAVENÉ ZA CHVÍĽU

Pozývame Vás na kávičku ku nám, kde s vami posedíme a preberieme všetky detaily vašej oslavy. Ak nepatríte medzi milovníkov organizovania, nechajte to na nás. Povedzte nám farbu a my priestory pripravíme podľa vašich požiadaviek.  

Ste milovníkom klasiky alebo radi ochutnáte gurmánske špeciality? Radi Vám predstavíme naše slávnostné menu, kde si príde na svoje každý. Rozumieme aj rôznorodým chutiam a preto uvítame aj Vami navrhnutý obed či večeru, ktorý bez problémov pripravíme.  

Drinky budú pripravené, atmosféra tiež, môžete začať oslavovať.
red-deer-reštaurácia-21.jpg

PRÍJEMNÉ PRIESTORY

Do našich podkrovných priestorov sa Vás zmestí približne 70. V tejto svetlej miestnosti máme i tanečný parket, na ktorom môžete tancovať až do rána. Potrebujete si oddýchnuť? K dispozícii je aj salónik, kde nečrpáte nové sily na ďalší tanec. Pre fajčiarov máme dva balkóniky priamo v miestnosti.  

Do našej reštaurácie či na terasu sa Vás zmestí približne 80, takže nemusíte rozmýšľať nad tým, kam svoju širokú rodinu posadíte. 

Oslava vonku? Poďme do toho! 

K dispozícii máme vonkajší altánok, či vyhrievanú terasu, kde si môžete použiť menšiu oslavu. Kým vy si budete vymieňať zážitky, Vaše detičky sa môžu hrať na detskom ihrisku či na širokej trávnatej ploche. Večer si môžete urobiť oheň a zakončiť tak večer príjemne.   Ak potrebujete svojich hostí ubytovať, kapacita nášho ubytovania je 50 ľudí, ktorým radi pripravíme aj chutné raňajky. 

radi slúžime našim zákazníkom